Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Yüksek Okul 1453 seyrindeydi.


Bu yazı toplam 10962 kez okundu.
21 Şubat 2012 Salı - 14:26
Editör

Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Yenice Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümü, ikinci sınıf öğrencilerinden Okan Tolan ve Muhtalip Ay ile Birinci sınıf öğrencilerinden Rıza Dağaşan’ın organize ettiği ve 39 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen Fetih 1453 filimi seyir organizasyonunda Bölüm öğretmeni Gülcan Kandemir onur konu idi.

20.02.2012 saat 17.30 sularında Yenice Marmara park önünden hareket eden otobüste sanata ve sanatçıya değer veren 39 sinema sever Çan da açılmış olan Çan belediyesi 18 Mart Sinema salonunda gündemde yer alan Fetih 1453 filmini seyretmeye gittiler. Filimin ardından yorum yapan Okan Tolan, Fetih 1453 filmini çok başarılı bulduğunu dile getirerek. Bizler Ödüllü Sinema Üstadı Nuri Bilge Ceylan’ın doğduğu büyüdüğü ilçeden geliyoruz. Havasını kokladık suyundan içtik. Ne kadar bölümümüz Muhasebe olsa da iyi filimi seyredince anlayacak yaştayız. Dedi. Türkiye’nin sin3ma yönetmenlerinin daha iyilerini de yapacağına inanıyorum. Nuri Bile Ceylan gibi birçok sinemacımızın uluslar arası pazarda söz sahibi olmasını canı gönülden istiyoruz dedi.

Okan Tolan sözlerine yakın zamanda babasını kaybeden Nuri Bilge Ceylan ailesine de başsağlığı dileyerek vefat eden Baba Mehmet emin Ceylan içinde Allahtan rahmet eylesin diyerek sözlerini sonlandırdı.

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları