Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Yetkili Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Kursu


Bu yazı toplam 12303 kez okundu.
2 Şubat 2012 Perşembe - 23:44
Editör

Yenice Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından katı yakıtlı kalorifer kazanlarının tekniğine uygun yakılması ve bakımı işlerinde çalışacaklar için “Yetkili Kalorifer Ateşçisi Kursu” açılacak. Yenice´deki talebi ve kalorifer işlerinde çalışanların belge ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurs 14 Şubat tarihinde başlayacak ve 7 Mart tarihinde tamamlanacak. Apartmanların ve resmi kurumların belgeli kaloriferci çalıştırmak zorunda olması karşısında Halk Eğitimi Merkezi müdürlükleri zaman zaman “Yetkili Kalorifer Ateşçisi Kursu” açarak talebi karşılamaya çalışıyor. Yenice Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konu ile ilgili duyurusu şöyle:

Kurumumuzca 14 Şubat – 7 Mart tarihleri arasında 32 saatlik Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği kursu açılacaktır.

Belge almak isteyenlerin 13 Şubat tarihine kadar kurumumuza yazılı müracaat etmesi gerekmektedir. Kurs için aranacak şartlar:

1. En az okur-yazar olma veya ilkokul mezun olmak
2. Sağlık durumu kalorifer ateşçiliği yapmasına engel olmama

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşYorumlar

  • ahmet boz

    2012-02-04 10:15:01

    yenicede ne kadar boş işler yapılıyo insan kendini gülmekten alıkoyamıyor verilen eğitimlere bakın kalorifer eğitimi aşçı çırağı ağaç budaması bunlar boş işler artık bu işlerden para kazanan kalmadı insanlara boş yere ümit vermeyin bırakın yenicede daha kültürlü insanlar yetişsin

Sende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları