Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Yenice MYO Bahar Şenlikleri


Bu yazı toplam 11689 kez okundu.
21 Mayıs 2010 Cuma - 19:33
Ercan Ertan

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Yenice Meslek Yüksek Okulu Kültür ve Sanat Topluluğu (KST) tarafından “Geleneksel Bahar Şenliği” düzenlendi.

Her yıl düzenlenen “Yenice Meslek Yüksekokulu Bahar Şenlikleri” bu yılda birbirinden güzel ve eğlenceli organizasyonla gerçekleştirildi. Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen bahar şenliğine her zaman olduğu gibi Yenice MYO Mezunlar Birliği’nin organizasyonu ile geçmiş yıllarda mezun olan öğrenciler de katıldı. Birbirinden ilginç eğlenceli ve coşkulu aktivitelerden oluşan şenliklerde öğrenciler doyasıya eğlendi. Etkinliklerden kapsamında Dans Grubu ve Halk Oyunları Ekibi gösterilerini sundu. Daha sonra konferans salonunda okul öğrencilerinden oluşan tiyatro ekibi sahne aldı. Tiyatronun ardından Yenice Kız Öğrenci Yurdu ve Kobak Süt ürünleri tarafından davetlilere pilav ve ayran ikram edildi.

Ayrıca Ertan Ticaret sponsorluğunda okul öğrencileri tarafından yiyecek standı açıldı. İkramın ardından Kültür ve Sanat Topluluğu tarafından Yenice Kız Öğrenci Yurdu sahibi Enver Kılıç’a okula ve topluluğa yaptığı desteklerden dolayı plaket verildi. Ayrıca Yenice MYO Mezunlar Derneği tarafından da Kültür ve Sanat Topluluğu’nun 2009-2010 başkanı Yaşar Durdu’ya ve Akademik Danışmanı’na çalışmalarından dolayı plaket verildi.

Gösterilerden sonra mezun öğrenciler ve faal öğrenciler arasında halat çekme yarışması ve halı saha futbol maçı düzenlendi. Bunların ardından da akşam ADA PUB’ta canlı müzik eğlencesi düzenlendi. İki gün süren şenlikler, Aşağı Çavuş Alabalık Tesislerinde düzenlenen yemek ve müzikle son buldu.

Şenlikleri düzenleyen Kültür ve Sanat Topluluğu’nun 2009-2010 başkanı Yaşar Durdu,” Mezun ve faal öğrencilerimize yıl sonunda değişik aktivitelerle yeniden buluşturduk. İki günlük şenlik programımızla okulumuzda eğlenceye doyasıya sunduk. Bizlere bu etkinliklerde destek olan Yenice Kız Öğrenci Yurdu sahibi Enver Kılıç’a, Kobak Süt Ürünleri sahibi Hüseyin Kobak’a, Merkez Market’e, Foto Yenice’ye, Ada Pub’a ve yenicemiz.com’a çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları