Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Yeni Çan Spor Hazırlıklara Hız Kesmeden Devam Ediyor


Bu yazı toplam 9706 kez okundu.
20 Temmuz 2011 Çarşamba - 13:30
Editör

Çanakkale Süper Amatör Lig takımlarından Yeni Çanspor Kulübü, yeni sezonun ikinci etap çalışmalarına başladı.

Yeni Çanspor’un 2011- 2012 sezonunun ikinci etap çalışması İbrahim Bodur Stadyumu’nda teknik direktör Ahmet Hacıhamzaoğlu ile yardımcı antrenör Hüseyin Türen nezaretinde yapıldı.
Teknik Direktör Ahmet Hacıhamzaoğlu, futbolcularına bu sezon yılmadan, azimle çalışarak ve başarıyı hedefleyerek amaçlarına ulaşacaklarını söyledi.

Hacıhamzaoğolu, sabah ve akşam olmak üzere günde çift idman yapacaklarını, futbolcuların kendilerini göstermelerini, çok çalışanların 25 kişilik kadroya gireceğini ve kampın 10 gün olacağını söyledi.

Takıma İstanbul Sefaköy Kartalspor’dan gelen yeni kaleciler Mesut ve Geredespor’dan transfer edilen Ergin ile eski kaleciler Çağdaş ve Sercan, Yeni Çanspor’un emin ellerde olduğunu belirtirken, kaptan Mahir ve yeni transfer Volkan tecrübeleri ile takım arkadaşlarına ağabeylik ve önderlik yapacaklarını kaydetti.

Isınma, istasyon çift kale ile yapılan çalışmayı Yeni Çanspor Kulübü Başkanı Kemal Yüksel, Genel Kaptan Şahin Özdemir, Basın Sözcüsü Onur Gökçe ve taraftarlar izledi.

Isınma hareketleri ile yapılan çalışmaların ardından yarım saha çift kale maç oynanarak antrenman sona erdi.

Başkan Yüksel, idman sonrası sahaya inerek futbolculara, hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig (BAL) olduğunu ve tüm Çan halkının desteğiyle bir üst ligi çıkacaklarını belirtip bu hususta futbolculardan söz aldı.

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları