Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

YENİCE SPOR’DAN BELEDİYE’YE TEŞEKKÜR


Bu yazı toplam 11244 kez okundu.
6 Şubat 2012 Pazartesi - 17:56
Yalçın Zengin

YENİCE SPOR’DAN BELEDİYE’YE TEŞEKKÜR

 

Yenice Spor Kulübü tarafından geçtiğimiz 2011 yılında kulübe destek olan Yenice Belediye Başkanı ve Personeline teşekkür plaketi verildi.

 

            Zor şart altında mücadeleye devam Yenice Spor Kulübü geçtiğimiz sezon kulübe destek veren Yenice’de ki tek kurum olan Yenice Belediyesine teşekkür plaketi verdi. Geçtiğimiz sezon yani 2010 – 2011 yılında kurum bazında tek destek çıkan kurumun belediye olduğunu belirten Kulüp Başkanı Ercan ERTAN,” Zor günlerimizde bize destek olan çok az sayıda kişi ve kurum var. Bunların biri de Yenice Belediye Başkanı Veysel ACAR ve çok değerli belediye personelidir.

2010 – 2011 sezonunda Yenice Belediyesi tarafından yaptığımız yaz okulunun eşofman ve ekipmanları, köyler arası turnuvanın saha paraları, yıl içerisinde tüm maçlarda otobüs tahsisi ve yine yıl içerisinde futbolcuların kullandığı malzeme giderleri karşılanmıştır. Bütün bunların toplam bedeli, Dokuz bin yediyüz elli Tl (9,750 tl) tutmuştur. Bu bizim kulübümüz için kimsenin yardım etmediği bir ortamda gerçekten büyük bir rakamdır. Bunun için Belediye Başkanımıza, her görüşmemizde bizlere yardımcı olan ve bu konuda bizleri dinleyerek iyi bir köprü olan Belediye Personeli’de çok teşekkür ederiz.

Bu yılda Belediyemizden başlangıç olarak krampon ve yağmurluk malzemelerimizi karşıladık. İnşallah devamın Belediyemizden geçtiğimiz yıl kadar destek alabiliriz. Bunu zaman içerisinde hep beraber görücez.” Dedi.

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları