Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

 • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Üniversite Öğrencilerinin Defilesi Yoğun İlgi Gördü


Bu yazı toplam 17579 kez okundu.
6 Haziran 2011 Pazartesi - 11:56
Editör

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Yenice Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin sunduğu defile yoğun ilgi gördü.

ÇOMÜ Yenice Meslek Yüksekokulu Tekstil ve Güzel Sanatlar Bölümü öğrencileri, 2010 - 2011 yılı içinde diktikleri kıyafetleri, hazırladıkları defile ile sundu.

Yıl boyunca diktikleri gündelik giysiler, gece ve abiye kıyafetler ile pijamaların yer aldığı 100´e yakın değişik tasarımdaki giysileri tanıtan öğrenciler, izleyiciden yoğun alkış aldı.

Defileyi, Yenice Kaymakamı Cem Afşin Akbay, Belediye Başkanı Veysel Acar, Okulu Müdürü Dr. Mülayim Güre, müdür yardımcıları Muhsin Aslan, Murat İldirir, okul sekreteri Yakup Bayer, kurum müdürleri ve vatandaşlar izledi.

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşYorumlar

 • seda atasoy

  2011-06-09 08:28:21

  Valla belli oluyor erşip erişemediğiniz bir şeyler olduğu.Bizim de size kendimizi ispatlamaya derdimiz yok.Siz de gidin o zaman öğrenci yetiştirin.Bizim okul sizi hiç mi hiç ilgilendirmiyor.Demek ki sizin düşüncelerinizi önemsemedikleri için cevap vermiyorlar.Sizin gibi küçülmüyorlar yani.Sizin seviyenize inmiyorlar.Bütün yerel yöneticiler beğenip bizleri tebrik ettiyse sizin düşünceleriniz hiç ama hiiiiiç önemli değil.Sizinle daha fazla vakit harcayamayacağım......

 • Şuayip Odabaşı

  2011-06-08 23:49:52

  Seda Hanım; Lütfen çirkinleşmeyin.Benim size karşı ispat edeceğim bir şey yok.Benim erişemediğim bir şey de yok.Çöp fotoğrafları kötü elbette. Ne yazık ki o çöpleri insanlar ortaya bırakıyor. Teşekkür mü edeyim.Sen kendini pisliğin içinde güzel görüyorsan,o da senin bakış açın.Benim kendimi ispatlama derdim yok. Bana cevap yetiştireceğine,el becerilerini geliştirecek işlere harca zamanını.Ben YMYO ile ilgili çok güzel yazılarda yazdım. Sen bir yazı ve yorumla yargılama beni.Size hiç kızmıyorum. Defile ile ilgili bana cevap vermeyen diğer kişilere kızıyorum.Hala iddia ediyorum. O giysiler cuma pazarında satılıyor. Ben alıyorum. Keseme uygun. Ne var bunda? Bu defilenin neresini beğendin? Anlat bana lütfen. Mail adresim. sodabasi-57@hotmail.com. Selamlar.

 • seda atasoy

  2011-06-08 22:42:01

  Kedi erişemediği ete mundar dermiş...................

 • seda atasoy

  2011-06-08 13:11:26

  Ben sizin kartvizitinizden bahsetmiyorum beyefendi.Sergiye geldiğinizde kendinizi tanıtım şeklinizden bahsediyorum.Sizden şair ,yazar ve hele öğretmen hiç olmaz.Birazda yapıcı olun yıkıcı değil.Bir kere de okulumuz hakkında olumlu bir eleştiri yapın ya.Belli oluyor çekememezliğiniz.Sizin en ufak bir yorumunuza ihtiyacımız yok.Seneye ne yapacağımıza siz değil bizim yanımızda olan hocalarımız karar verir.Herkes kendi işine baksın lütfen.Yenice Belediyesi çok güzel bir organizasyon yaptı geçen hafta.Bunun üzerine siz ne yaptınız.Çöp fotoğraflarını koyup herşey çok kötü gibi gösterdiniz.Evet nahoş bir görüntü.Ama siz hep kötü tarafından baktınız için kötü yönlerini görüyorsunuz.Birkaç da güzel fotoğraf koyup,madem YAZAR sınız bir kaç güzel yorum yapsaydınız....Bir kaç çöp fotosu ve bütün herşey çok kötüydü.Bakış açısı işte.Nasıl görmek istiyorsunuz öyle bakıyorsunuz.Evet kabul ediyorum hamurunuz bayağı bir değişik doğrusu............

 • Şuayip Odabaşı

  2011-06-07 19:17:28

  Seda Hanım; Kartvizitimde Öğretmen/Yazar/Ozan yazmakta. Kimseye farklı bir kimlik beyan etmedim. Milliyet blog yazarıyım.8 yıldan beride mahalli gazetelerde yazarım.Şiirde yazarım. bütün şiirlerimide besteledim. Yakında bir kitabım yayınlanacak. Benim kimseyi çekememezliğim yok. Biliyorum ki doğru söyleyenlerin bu toplumda çok yeri yok. Yalakalık prim yapıyor nedense.Yine tekrar ediyorum. Bu defilede Yenice'yi ilgilendiren bir giysi gösterin.Sizden özür dilerim o zaman.Sizden sanatçı olmaz. Eleştiriye kapalısınız.Benim hamurum size ekşi geldi,eleştirdiğim için. Pohpohlasaydım en iyi kişi bendim değil mi? Ben yıkıcı değilim. Bir dahaki yıla Yenice'de, Yenice kültürünü ilgilendiren bir defile ve sergi yapın, görün bakalım ne diyeceğim. Selamlar sevgiler.

 • seda atasoy

  2011-06-07 14:13:58

  Pazarda çok varsa gidin önce siz alın o zaman.Sadece eleştiri yaparsınız zaten.Yıkıcı değil yapıcı olun biraz.Ama insanın hamurunda kıskançlık,çekememezlik olunca böyle oluyor demek ki.Bizlerin yapmış olduğu ürünlere bakarken lütfen öncelikle kendinizi doğru tanıtın öncelikle......

 • Şuayip Odabaşı

  2011-06-06 22:52:05

  YMYO bu defiledeki giyilen giysilerin hangilerinin desinatörlüğünü yaptı? Yeni bir giysimi ortaya koydu? Yenice yöresine ait otandik bir giysiyi çağdaş bir yorumla yeniden mi ortaya çıkardı? Elbette ilgi olacak. Gençlere ilgi her zaman vardır. ben defileye çıksam kim bakar?Mankenlik yapanların giysileri Cuma Pazarında çok var. Gelin sizlere alayım. Toptan olursa ucuz oluyor.

Sende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları