Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Turizm Haftası Kutlandı


Bu yazı toplam 10368 kez okundu.
28 Nisan 2011 Perşembe - 23:31
PINAR HURİYE USLU

15 Nisan 2011 Cuma günü Çanakkale nin Yenice İlçesi Reyan Bodur Anadolu Lisesinin düzenlediği organizasyonla Turizm Haftası kutlandı. Okul Müdürün Açılış konuşmasının ardından Öğretmenlerinin desteği ile Öğrencilerin hazırladığı Turizm Haftası etkinliklerine katılım ve ilgi yoğundu.

Yenice İlçe Emniyet Amiri Serkan Çelikkant, Yenice Jandarma Komutanı Ahmet Topoğlu, Yenice Belediye Başkan Vekili ve Yazı İşleri Müdürü Hasan Avcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuammer Uslu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, ve ev sahibi Reyhan Bodur Anadolu Lisesi Okul Müdürü Eray Erdem, İlçede anaokul ve ilköğretim okulları müdürleri, lise ve dengi okul müdürleri, daire amirleri, Reyan Bodur Anadolu lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf GÜMÜŞ öğretmenler, öğrenciler katıldı. Reyan Bodur Anadolu Lisesinde; Çevre Koruma Kulübü Öğretmeni Serkan MERMER rehberliğinde Turizm Haftası Etkinlikleri çerçevesinde okul bahçesine ağaç dikildi.Gelen misafirleri ağaç dikme seromenisine katılarak okul bahçesine ağaç diktiler.

Reyan Bodur Anadolu Lisesinde; Gezi ve Turizm Kulübü öğretmeni Ayçin Özlem AK rehberliğinde Turizm Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Reyan Bodur Anadolu Lisesinin çok amaçlı salonunda Öğrencilerin hazırladığı resim sergisi gelen misafirlere gezdirildi.

Turizm Haftası etkinlikleri sonrasında gelen misafirlere ve öğrencilere pilav, yoğurt ve tatlı ikram edildi. Ve sona erdi.

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları