Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Şov Ayvacık´tan Galibiyet Yenice´den Geldi


Bu yazı toplam 11452 kez okundu.
3 Mayıs 2011 Salı - 21:06
PINAR HURİYE USLU

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Terzi Oğlu Kampüsü Beden eğitimi ve spor meslek yüksek okulu Kapalı Spor salonunda 22/04/2011 Cuma günü saat 17,30 da Çömü Bahar şenlikleri organizasyonu içerisinde yer alan voleybol turnuvasında karşılaşan Ayvacık Meslek Yüksek Okulu ile Yenice Meslek Yüksek Okullu Bayan Voleybol takımlarının maçı heyecanlı dakikalara sahne oldu.

Ayvacık Meslek Yüksek Okulu Bayan voleybol Takımına destek İçin gelen taraftarların çokluğu maçın kaderini değiştirmeye yetmedi. Takımlarını her defasında coşku ile destekleyen Ayvacık Meslek Yüksek Okulu taraftarları aynı coşkuyu maç sonrasında Yenice meslek Yüksek Okulu içinde göstererek iyi bir dostluğun başlangıcına imza attılar.

Maça Hızlı ve kontrollü başlayan Yenice meslek Yüksek okulu ilk seti 12-25 gibi bir sayı üstünlüğü ile bitirdiler. İkinci set Ayvacık Meslek Yüksek okulunun üstünlüğü ile başladı İkinci setin İlk dakikalarında 4 -0 gibi skor üstünlüğü yakalamasına rağmen Yenice Meslek Yüksek Okulunun taktik çalışmasına karşı koymayarak 8-25 gibi bir skorla ikinci seti kaybettiler. Üçüncü sete moralli başlayan Yenice meslek yüksek okulu son seti de zorlanmadan 10-25 skorla almayı başardı.

Yenice Meslek Yüksek okulu Bayan Voleybol Takımı ile Ayvacık Meslek Yüksek Okulu Bayan Voleybol takımları arasında oynanan maç skoru 3-0 olarak tesçillenmiş oldu.

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları