Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

SPOR KULÜBÜNÜN BİNASI YENİLENDİ


Bu yazı toplam 12926 kez okundu.
29 Aralık 2011 Perşembe - 23:39
Yalçın Zengin

Yenice Spor Kulübü’ne ait 4 katlı binada tüm maddi imkansızlıklara rağmen yenileme çalışmaları yapıldı.

 

Yenice Spor Kulübü’nün Ptt sokakta bulunan 4 katlı kulüp binasının 2. ve en alt katında bulunan iş yerlerinin eskiyen kapı ve pencereleri pen yaptırıldı. En alt katta bulunan 3 iş yeri ve 2.katta bulunan dairenin bütün kapı ve pencereleri pen olarak yenilendi.

 2. kat ve altında bulunan iş yerinin penleri Güngör Pen şirketine 3500 tl karşılığında yapıldı.  Yine en alt katta bulunan iki iş yerinin pen işleri, Mercanlar Pen şirketine 1600 tl karşılığında yaptırıldı.

İş yerlerinin ısı problemini çözmek ve daha iyi bir görüntüye sahip olmalarını sağlamak için yapılan bütün bu yenileme çalışmalar Spor Kulübü ve kiracı iş yerlerinin ortaklaşa aldığı kararla yarı yarıya olarak karşılandı.

            Toplamda 5100 tl lik harcama yapılarak yenilenen kulüp binasının yıllardır bakımsız halde olduğunu belirten kulüp başkanı Ercan Ertan,” Unutulmaya yüz tutmuş binamızı her türlü maddi imkânsızlıklara rağmen modernize etmeye çalışıyoruz. Lisans paramızı bile bulamadığımız bu dönemde yinede değerlerimize sahip çıkmak için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Yenice’nin sahip çıkmamak için elinden geleni yaptığı bu kulübe bizde o kadar sahip çıkacağız” dedi.

Diğer yandan kulüp binasının 3.ve4. katını kimsesizle evi olarak kullanmak üzere kiralayan Yenice Belediyesi bina için gerekli alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları