Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Miletvekili Aday Adayları Belli Olmaya Başladı


Bu yazı toplam 13573 kez okundu.
8 Mart 2011 Salı - 17:02
Editör

Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Hamdibey beldesinden Hüseyin Yıldırım, AK Parti’den Çanakkale Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

Yenice’de ilçe ve belde belediye başkanları ile parti binasında açıklama yapan Hüseyin Yıldırım, kendisi ile ilgili kısa bir bilgi vererek, “Hizmete ve gönlünüze talibim. 12 Haziran 2011’de yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den Çanakkale Milletvekili olabilmek için huzurlarınızdayım. Sizlerle yıllardır omuz omuza mücadele eden bir kardeşiniz olarak memleketimize hizmet getirmenin, dertlerinize çözüm getirmenin, Çanakkale’yi yeni ufuklara taşımanın coşkusunu duyarak çıkıyorum yola. Benim için bir dost her makam ve mevkiden daha değerli. Biz bu yolda dostlarımıza sahip çıkarken, aynı zamanda yeni dostlarda kazanacağız. İlkemiz bu olacak. Siyasi bencilliklerden uzak durmakta boynumuzun borcu olacaktır” şeklinde konuştu.

AK Parti Yenice İlçe Başkanı Servet Atalay da konuşmasında, Hüseyin Yıldırım’ın 12 Haziran seçimlerinde adaylığını da görmek istediklerini söyleyerek, “Yenice halkı adına kendisine teşekkür ediyorum. İlçemizde böyle bir beklenti vardı. İlçede bir aday çıksın isteniyordu, bunu da Hüseyin kardeşimiz üslenerek bizi bu süreçte boynu bükük bırakmadı. Kendisini listede en iyi yerde görmek isteriz. Bunun için ilçe olarak biz kendisine gereken tüm desteği vereceğimizi bildiririm. Kardeşimiz inşallah bütün ilçelerinde desteğini alarak hak ettiği yere gelmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ise, Yenice’de ilk defa coşkulu bir şekilde parti binalarını doldurduklarına değinerek, “Önümüzde 12 Haziran seçimleri var. Bizlerde aday adayı olan arkadaşlarımızı ilçemizde ağırlıyoruz. Bu bir yarış. Kazanmak da var kaybetmek de. Ama bu yarışın centilmence geçmesi lazım. Bu yarışın 12 Nisan’da isimlerin açıklanmasından sonra da böyle gitmesi gerek. Ben varsam varım, yoksam yokum gibi anlayışın olmamasını bekliyoruz” dedi.

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşYorumlar

  • Basri Hangul

    2011-04-27 15:27:33

    hiç inanmıyorum

Sende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları