Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

MHP'den Gövde Gösterisi


Bu yazı toplam 9780 kez okundu.
3 Mart 2009 Salı - 00:00
Editör

MHP’den Görkemli Tanıtım ve Açılış

Milliyetçi Hareket Partisi Yenice İlçe Teşkilatı Belediye Başkan , Belediye Meclisi ile İl Genel Meclisi adaylarını yaptığı görkemli açılış ile tanıttı.

Milliyetçi Hareket Partisi Yenice İlçe Teşkilatı, Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz’inde katıldığı Yenice’de bulunan seçim bürosunda düzenlediği tören ile Yenice ve Beldelerde bulunan Belediye Başkan Adayları ile İl Genel Meclis adaylarını halka tanıttı.
Partilerin ve Yenice halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirilen aday tanıtımı Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. İstiklal Marşının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz konuşmasını yaptı ve tüm başkan adaylarını ve kurmaylarını tek tek Yenice’lilere tanıttı. Tanıtımın ardından Milliyetçi Hareket Partisi Yenice Belediye Başkan adayı Şeref Koca kürsüye çıktı. Kalabalığın büyük alkışları arasında kürsüye çıkan Koca, 29 Mart Yerel seçimlerinin ülkemiz ve Yenicemiz açısında büyük önem taşıdığını belirterek şunları söyledi “ Yenicemizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Günümüzün özel koşullarında işin ve aşın ne kadar önemli bir sorun olduğunu da çok biliyoruz. Belediyemizi sizlere her zaman danışarak, görüşlerinizi alarak, sizlerle birlikte yönetmeye talibiz.

Yenicemizin sanayi bölgesi ile Pazar yeri organizasyonu başta olmak üzere arıtma tesisi ile tertemiz bir Yenice yaratılması, çöp stok alanının düzenlenmesi, çok iyi bir gelir kaynağı olarak karşımızda duran Allah’ın bir lütfu olan doğal ortamımızı bir turizm merkezi haline getireceğime inanıyorum. Kısaca belirttiğim projelerimizin yanında; haklımızın temel gelir kaynakları olan tarım ve hayvancılık konusunda alt yapı, üretim ve pazarlama konularında da iyileştirici ve geliştirici destekler verilecektir. Bizler sizlerin arasından gelen bir vatandaş olarak temiz bir siyaset ile Yenicemize layık olduğu değeri vereceğiz” dedi.Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayları

Şeref KOCA – Yenice

Mehmet Taşkıran – Pazarköy

İsa Karaöz – Kaklım

Mustafa Özkan – Akçakoyun

Halil Bayer – Hamdibey

Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi Adayları

Lütfü Duran

Nihat Dalak

Süleyman Çalık

Ramazan Arabacı

 

Haber : E.E.

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları