Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Kale Grubu 54. Yılını Kutluyor


Bu yazı toplam 8197 kez okundu.
23 Temmuz 2011 Cumartesi - 01:33
Editör

Çanakkale´nin Çan ilçesinde kurulu bulunan ve bünyesinde Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kaleterasit, Kalevit, Kalecolor, Kaledekor, Kalekalıp gibi birçok markayı barındıran Kale Grubu, bu yıl 54. kuruluş yılını kutlayacak.

Edinilen bilgiye göre, 54. Yıl Geleneksel Seramik Bayramı kutlamaları 27 Temmuz´da, Kaleseramik Fabrikaları´nın kurulu bulunduğu Çan´da yapılacak. Kaleseramik Fabrikaları Konferans Salonu´nda aynı gün gerçekleştirilecek kutlama töreni, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayacak. Törende, Kaleseramik Yönetim Kurulu adına Çanakkale İli Mülki Erkan İlişkileri ve Şirket Sözcüsü Remzi Gula, Kaleseramik adına Seramik Grup Başkanı Tarık Özçelik, çalışanlar adına Halil Karadeniz, ilçe adına ise Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu konuşacak.

Törende, Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Kale Grubu Onursal Başkanı ve Kurucusu Murahhas Azası Dr. İbrahim Bodur, Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna´nın konuşmalarının yanı sıra Hükümet adına da konuşma yapılacak.

Törenler, sünnet çocuklarının konukları selamlaması, 5 ile 50 hizmet yılını dolduran çalışanlar ile Kale Grubu bayilerine ödül, İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı (KSV) gönüllülerine plaket verilmesinin ardından yapılacak resmi geçitle sona erecek.

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları