Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Hastaneye Yeni Doktor Müjdesi


Bu yazı toplam 10804 kez okundu.
8 Mart 2007 Perşembe - 00:00
Editör

HASTANEYE YENİ DOKTOR MÜJDESİ

Yenice’ye 2000 yılında açılan ve açıldığı yıldan bu yana Yenicelilere en iyi hizmeti veren Yenice Devlet Hastanesine atanan yeni doktor görevine başladı.

 

Yenice Devlet Hastanesine yeni doktor müjdesi. Yetkililerden alınan bilgilere göre ; Devlet Hastanesine atanan Yeni Diş Hekimi Dr. Korhan Baykalır’ın 18.07.2007 tarihinde göreve başladığı belirtildi. Diş Hekimi Dr. Korhan Baykalır, daha önce de özel olarak Yenice’de hastalara hizmet vermekteydi. Yeni Diş Doktoru Korhan Baykalır’ın gelmesiyle birlikte Yenice Devlet Hastanesi şu anda ; Baş Hekim Dahiliye Uzmanı Şebnem Çoşkun , Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Volkan Akel , Çocuk Hastalıkları Uzmanı Lale Camcı ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Barış Zamanadar ile Yenice Halkına hizmet vermektedir.

 

Diğer yandan Yenice Devlet Hastanesinde yardımcı sağlık personeli adı altında 9 acil tıp teknisyeni, 2 anestezi ve 2 ebe göreve başlaşmıştır. Personel kadrosu çok daha genişleyen Yenice Devlet Hastanesinin bundan sonra daha iyi hizmet vermesi bekleniyor.

 

Haber : Ercan Ertan

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları