Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Dernek Genel Merkez Açılışı


Bu yazı toplam 9210 kez okundu.
14 Şubat 2011 Pazartesi - 15:00
Editör

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Yenice MYO Mezunlar Derneği´nin genel merkezi artık tüm mezun ve öğrenci arkadaşlarımızın kolay ulaşımlarını sağlamak ve gerçekleştirilen dernek faaliyetlerinin daha organizeli olarak gerçekleştirmek adına İstanbul-Kadıköy´de merkezi bir noktada genel merkezimizi açtık.

Açılış yaklaşık altmış mezun arkadaşımızın katılımı ile çoşkulu bir şekilde geçti. Yönetim kurulu başkanımız Levent Aşir Tektaş açılış kurdalesini kesmeden önce bir kaç cümle ile 6 yıdlır gerçekleştirilen özverili çalışmalar sonucunda bu günlere gelindiğini ve bundan sonra daha hep birlikte daha güzel işleri yapacaklarını belirtti. Sonrasında alkışlar eşliğinde kurdaleyi kesti.

Törenin ardından ikramlara geçildi. Birbirinden güzel ikramlar yenildikten sonra. Yönetim kurulu üyelerinden Savaş Polat arkadaşımız;

"Çanakkale 18 Mart Üni. Yenice MYO Mezunlar Derneği olarak öğrenci ve mezun arkadaşlarımız için gerçekleştirilecek faileyetler dernek çatısı altında yeni genel merkezimizde organizeli bir şekilde gerçekleştirilecektir. Bugün mezun arkadaşlardan bir çoğunun sahip olduğu yetki ve bilgi birikimini dernek çatısı altında yeni mezun olan arkadaşlarımıza aktarmalarını sağlamak için eğitim programları ve seminerler düzenleyeceğiz. Böylece bugüne kadar İş ve istihdam gurubunun çalışmaları daha faydalı bir yapıya kavuşturularak arkadaşlarımızın iş bulmaları kolaylaşacaktır. Düzenlenmekte olan geziler ve kültürel etkinlikler aynen devam edecektir. Derneğimizin bu çalışmalarının devamının ve daha fazla öğrenci ve mezun arkadaşımıza ulaşımın sağlanması için siz değerli mezunlarımızdan özelliklede burada olmasalarda okul yönetiminden manevi, maddi destek bekliyoruz. Bu maddi desteğin yanlış anlaşılmaması için tekrar üstüne basarak söylüyorum. Derneğimiz dernek kuruluş metninde de açıkça belirtildiği gibi gelir sağlamak, kar elde etmek amacı ile kurulmuş bir kuruluş değildir. Sadece mezun ve öğrenci arkadaşlarımıza destek olmak için sosyal bir yardımlaşma faaliyeti gerçekleştirmektedir."

Savaş Polat´ın bu güzel konuşmasının ardından katılımcı tüm mezunlar coşkuyla alkışladılar. Daha sonrasında Gökmen Güzel´in çaldığı parçalar ve sesi güzel arkadaşların katılımıyla çok güzel bir açılış töreni gerçekleştirildi.

Herşey orada yaşanılanları unutmamak adına diye yola çıkan bu gençlerin bu güne kadar yaptıkları yarın yapabileceklerinin katını olduğunu söyelemek çok doğru bir söz olacaktır.

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları