Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Cengiz Yenice'yi Ziyaret Etti


Bu yazı toplam 8901 kez okundu.
3 Mart 2009 Salı - 00:00
Editör

CENGİZ YENİCE’DE ZİYARETLERDE BULUNDU

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili M.Kemal Cengiz, Çanakkale’nin Yenice ilçesine gelerek merkez ve beldelerde ziyaretlerde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili M.Kemal Cengiz, Çanakkale’nin Yenice ilçesine gelerek merkez ve beldelerde hem vatandaşlarla görüştü hem de partisinin 29 Mart seçimleri öncesi Yenice merkez ve beldelerinde bulunan seçim bürolarının açılışlarına katıldı. Cengiz ilk olarak Yenice ilçesinde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi seçim bürosunda yapılan açılış törenine katıldı. Burada Yenicelilere Milliyetçi Hareket Partisi’nin Yenice merkez ve beldelerinde 29 Mart yerel seçimlerinde ki Belediye Başkan adaylarını ve İl Encümen adaylarını halka tanıttı. Adalet ve Kalkınma Partisinin ülkemize iktidarda bulunduğu sürece hiçbir katkı sağlamadığını belirten Cengiz,” 29 Mart yerel seçimlerinde halk iktidar partisine uyarısını vermelidir. Artık uyanmalıyız ve ülkemizi kaos ortamına çevirenlerden kurtarmalıyız.”dedi.

Ayrıca Kemal Cengiz yaptığı açıklamalarda, “Çanakkale’de ve özellikle doğa harikası Yenice’de turizmi geliştirmek için önemli çalışmalar başlatacağız. Biz ne yapacağımızı biliyor ve bu doğrultuda yaptığımız çalışmaları hayata geçirmek istiyoruz. Sizden tek isteğimiz bizlere görev vermeniz.” dedi. Törende ayrıca misafirlere pilav ve ayran ikram edildi.

 

Törenin ardından Kemal Cengiz, Milliyetçi Hareket Partisi Yenice İlçe Başkanı Osman Nuri Duran, Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Encümen adayı Lütfü Duran, Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Encümen adayı Süleyman Çakır, Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Encümen adayı Ramazan Arabacı ve partililerle birlikte belde ve köyleri ziyarette bulunarak beldelerdeki Milliyetçi Hareket Partisi seçim bürolarının açılışlarını yaptı.  Partililerle birlikte vatandaşlarında sorunlarını dinleyen Cengiz, gece geç saatlerde Ankara’ya döndü.

Haber : E.E.

 

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları