Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Çanakkale´de İlk 5´te bir Yeniceli


Bu yazı toplam 12792 kez okundu.
12 Aralık 2011 Pazartesi - 17:05
PINAR HURİYE USLU

Ocak 2012-Şubat 2012 aylarında Milli eğitim bünyesinde yapılması beklenen müdür ve müdür yardımcılığı atamalarında tercihlerinde yeni okulunu ve görevine kendini hazırlıyor.

Çanakkale İli Yenice İlçesinde ikamet eden ve Karaköy ilköğretim okulunda 18 aydan bu yana müdür yetkili sınıf öğretmenliği görevini sürdüren Ercan Gülcan (27) 1-2 Ekim 2011 yılında girdiği İlköğretim müdürlüğü ve Müdür yardımcılığı sınavında aldığı puanlar ile ilk beşte yer buldu.

5 yıldır sınıf öğretmenliği yapan Ercan Gülcan (27) 3,5yıl önce Kpss sınavında 90,401 puan alarak Yenice ilçesinin Armutçuk köyüne Müdür yetkili sınıf öğretmeni görevine getirildi. Başarılı öğretmenimiz 18 aydan beri de Yenice’nin Karaköy ilköğretim okulunda müdür yetkili sınıf öğretmeni, görevini sürdürmekte.

1-2/Ekim 2011 yılında düzenlenen müdür yardımcılığı sınavında 90,90 puan ve müdürlük sınavında da 86,80 puan alarak Çanakkale il genelinde her iki branşta da ilk beşte yer alması dikkat çekti.

Ocak 2012-Şubat 2012 aylarında Milli eğitim bünyesinde yapılması beklenen müdür ve müdür yardımcılığı atamalarında tercihlerinde yeni okulunu ve görevine kendini hazırlıyor.
Başarılı genç öğretmenimiz Ercan Gülcan (27) daha öncede Çanakkale Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu güreş hakemliği kursunu başarı ile bitirerek hakemlik kokartını almış ilk resmi müsabakasını da Çanakkale de yönetmişti..

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları