Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Çan Belediyesi Güreş Kulübünden Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Büyük Başarı


Bu yazı toplam 8992 kez okundu.
22 Temmuz 2011 Cuma - 14:55
PINAR HURİYE USLU

Kırkpınar yağlı güreşlerine yirmi pehlivanla katılan Çan Belediyesi Güreş Kulübümüz zorlu bir mücadeleden sonra Kırkpınar Yağlı Güreşleri üçüncülük kürsüsüne çıkmayı başardı.Kulüp yöneticisi İsmail TEKNE amaçlarının Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde başa güreşerek en zoru başarıp kulübümüze Altın Kemer getirmek olduğunu söyledi. Güreş kulübümüz sporcularından ikiyüzelli kişi içinden yedi tur atlayarak üçüncülük madalyası kazanan Burak BÜLBÜL ve Çan Belediyesi Güreş Kulübü güreşçileri; arkamızda duran ve bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU’ya minnettar olduklarını dile getirdiler.

Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Güreş kulübümüze sponsorluk eden Meyaş İnşaat ve Esin Pen sahipleri Kırkpınar Güreşlerinde dereceye giren güreş kulübümüz güreşcisine hediyelerini verdiler. Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU’da bu başarıyı bize getiren ve yaşatan Çan Belediyesi Güreş Kulübü Güreşçisine altın hediye etti.

Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU “ Güreş Kulübümüzün kurulmasından bu yana kısa bir süre geçmesine rağmen bu kadar çok başarıya imza atması sevindirici bir olay, Güreş kulübümüzün bu hızlı ilerlemesi bizim içinde gurur verici, yirmibir yıl sonra ilk defa ilçemize madalya kazandıran Belediyemiz Güreş kulübüne Çan halkı ve şahsım adına teşekkür ediyor, kulübümüzün bundan sonrada yeni başarılar elde etmesini bekliyoruz. ” Dedi.

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları