Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Ak Parti Adayı Sebahattin Güner Yenice´de


Bu yazı toplam 12254 kez okundu.
4 Mayıs 2011 Çarşamba - 12:17
Ercan Ertan

Seçimlere 40 gün kala partilerin ve milletvekili adaylarının köylere yaptıkları ziyaretler gece gündüz tüm hızıyla devam ediyor. Ak Parti Çanakkale üçüncü sıra milletvekili adayı Sebahattin GÜNER, bu gezi ve ziyaret programlarını çerçevesinde hafta içinde Yenice- Çınarcık Köylerini gezerek vatandaşlarla buluştu.

Milletvekili Adayı Sebahattin GÜNER, köy gezileri esnasında Yenice- Çınarcık Köy hayırlarına da katılarak vatandaşlardan milletvekili adaylığı için destek istedi. Sebahattin GÜNER’İN yaptığı köy ziyaretlerinde kendisine Ak Parti Milletvekili aday adayı Ersin ÇETİN, Ak Parti Çan İlçe Başkanı Davut KEÇECİ, Parti Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkan ve yöneticileri, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri ile zaman zaman da Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU eşlik ederek, seçim çalışmalarında kendisine destek verdiler.

Her akşam ilçe merkezinde toplanan partililerin akşam Saat 20.00’de başlayan ziyaret programları gece 24.00’e kadar sürdüğü ve bu ziyaret programlarının12 Haziran seçimlerine kadar devam edilerek, ilçemiz köyleri dâhil olmak üzere, bütün ilçelerimiz ve köylerine gidilerek ziyaretler programlarının tamamlanacağı açıklandı.

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları